Hakkımızda

Manisa'lı bisikletseverleri üstün marka ve hizmetlerle buluşturmayı amaçlayan Dinamik Bisiklet 2016 yılının Aralık ayında hizmet vermeye başlamıştır. Bisiklete olan aşkını meslek haline dönüştürme amacıyla kurulan şirketimiz bisikletseverlerin vazgeçilmez adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

İşletmemiz ayrıca her türlü zevke uygun aksesuar ve yedek parça ürünlerini de sunmaktadır. Müşterilerimizin tamir, bakım ve onarım dahil olmak üzere bisiklete dair bütün ihtiyaçlarını karşılamak en önde gelen amaçlarımızdan birisidir. 

Bisiklete olan sevdamızı internet platformuna da taşıyıp her an her yerde bisikletseverlerle buluşabilmek için internet üzerinden ürünlerimizi sunmaya 2017 yılı itibariyle başladık. Bu sayede Manisa dışındaki müşterilerimizin geniş ürün yelpazemizden faydalanmalarını sağlayarak Türkiye'nin her yerine ulaşmayı hedeflemekteyiz. 

Şuanda mağazamız Sedona, Kron, Merida ve Dahon bisikletlerinin yetkili satıcılığını yapmaktadır. Ayrıca onlarca aksesuar ve yedek parça ile hizmetlerimizi südürmekteyiz. 

Hedefimiz her geçen gün ürün ve hizmet yelpazemizi genişleterek sizlere hep daha iyi hizmet sunabilmektir. 


Mağazamızdan Kareler

     


Turlarımızdan Kareler

   


Müşterilerimizin hakkımızda bazı yorumları:

"Dinamik Bisiklete, bisiklet satıcısı yerine "Bisiklet Emekcisi" demek daha doğru olur. Bisikletle ilgili eğitimlere turlara ve tüm etkinliklere emek verdikkerini gördüm. Bisiklet, donanım vb. her konuda yardımcı oluyorlar. Merida, Kron, Scokk Sedona gibi markaları web ve bayii fiyatlarının altında satıyorlar. Lisanslı bisiklet sürücüleri olarak bu işi maddi kazanç içn yapmadıkları belli. Fatih, Bahadır ve Kemal kardeşlerime teşekkür eder başarılar dilerim." Süleyman Bayram

"Dün mağazda idim. İşine ve de mekânina olan sevgisi ve de pozitif enerjisiyle; dükkanina gelen her misafir ve müşterilerle tek tek ilgilenmesi, yaşı küçük müşterileri bile büyük bir sabirla dinlemesi .. İstisnâsız 30 kusur yila yakin bir bisiklet kullanicisi olarak diyebilirim ki; sırf bu ikisi bile, Manisa'da ki bisikletçi esnafi arasinda kendisini farkli ve de ayricalikli kilacaktir!!! Model ve çesitlerde ki zenginliği arttirarak kalitesini ayrica katmerleyecegine eminim:)" Ozan Yılmaz