Gizlilik Politikası

 

Sayın Müşterimiz,
Dinamik Bisiklet ait internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.  

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,  128 bit SSL sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Dinamik Bisiklet tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. 

SSL sayesinde ödeme yaptığınız sayfa güvenli bir alana girmektedir. Bu alanda girdiğiniz bilgiler 128 bit şifreleme mantığı ile internet üzerinden bankaya iletilmektedir. Kart bilgilerinin site üzerinde tutulmadığı durumlarda internet üzerindeki transfer sırasında oluşacak herhangi bir tehditten etkilenme sorunu yaşanmamaktadır.